O stránkách...Kontakt
Pokud máte ke stránkám jakékoli připomínky, máte nějaké zajímavé materiály, které by tu neměly chybět, tak mě můžete kontaktovat na mail. Pokud se vám něco na stránkách nelíbí, tak mi to dejte vědět. Záměrně jsem zvolil jednodušší grafiku, aby objem dat byl nižší a stránky byly dostupné i modemistům.

Pokud byste chtěli napsat článek, který se jakýmkoli způsobem váže ke 3Dfx, tak pište, rád ho zveřejním!

Nefunguje-li nějaký odkaz správně, nenatahují-li se stránky korektně, nebo je-li nějaký technický problém, tak mi dejte vědět.Stránky
Stránky jsou primárně určené pro Explorer ve verzi 6.0. Dodatečně jsem je upravil i pro Mozillu (1.7a). Pokud by však byl nějaký problém, kontaktujte mě, pokusím se ho odstranit. Pro jiné prohlížeče (Opera, Netscape) web rozhodně upravovat nehodlám; stávající situace je definitivní.

Bohužel různé verze prohlížeče Mozilla zobrazují různě, takže nepoužíváte-li verzi 1.7a a stránky se vám nezobrazují dobře, můžete zkusit tuto verzi. (Pokud ani ta nepomůže, tak máte smůlu :-( )

Grafickou stránku webu také měnit nebudu, bylo by to ve stávající situaci VELMI náročné (při "konstrukci" stránek jsem s tímto nepočítal). Nevylučuju ale drobné změny, které by se časem mohly objevit.Podporovaná rozlišení:
800*600 - nedoporučuji, nepodporuji, pokud vyšší nemáte, zkuste "F11"
1024*768
1152*864 - (doporučuji)
1280*960 - (doporučuji)
1280*1024Informace
Informací o 3Dfx je na internetu opravdu hodně velké množství. Bohužel velká spousta z nich jsou hlouposti a smyšleniny. Ačkoli se všemožně snažím tento odpad "odfiltrovat", je to pro mě velice obtížné a stane se, že se mi to občas nezdaří. Díkybohu a díky jistým kontaktům je dále většina těchto zbývajících úletů eliminována. To ale nemusí znamenat, že je vše OK. Takže pokud narazíte na něco, co se vám opravdu nezdá, pak mi to napište, budu rozhodně rád (mail výše).Obrázky
Pokud je na výběr z obrázků jednoho typu karty, uvádím ty nejkvalitnější. Občas se ale stane, že zkrátka existuje jen jeden obrázek v nízkém rozlišení a mizerné kvalitě, s čímž se nedá nic dělat. Pokud mám k dispozici fotku v ultra-vysokém rozlišení, převedu ji do menšího. Takže pokud sháníte nějaký obrázek ve vyšší kvalitě, klidně se zeptejte.

Máte-li jakékoli obrázky, které zde na stránkách nejsou a podle Vás by tu neměly chybět, neváhejte a pošlete mi je na mail!Návštěvnost, přístupy, počítadlo...
Informace zde.Autor
Delší dobu se zajímám o starší 3D akcelerátory (bez podory T&L), zvláště pak o karty společnosti 3Dfx. Napsal jsem několik recenzí rozličného hardwaru pro různé weby (kromě grafických akcelerátorů jsem se okrajově zajímal o chlazení a o něco podrobněji pak o televizní karty)Kontakty:

ICQ:
196569438

Moje sbírkaWelcome!

If you have questions or suggestions, use this mail, please:

Official URL:
http://www.3dfx.cz

Maybe you're looking for our forum or my 3Dfx collection.

If you are looking for something else, you can send me an email, but - be tolerant of my English ;-)

© no-X 2004-2005
akt. 18-03-2005
hlavní stránka / main site
forum